públic

El contingut d'accés públic. El podrà veure tothom.

Nacional Espanyola

Porters

  1. Dalmau Paulet, Albert
  2. Gorchs Armengol, Miquel

Jugadors

  1. Casadevall Arnaus, Marçal
  2. Rodríguez Dalmau, Dani
  3. Benito Montero, Albert
  4. Molera, Jacint
  5. Genís Pou, Eduard
  6. Soler Collell, Marc
  7. Soler Collell, Xavier

Entrenador

  • Rifà Corominola, Pep
  • Moreno, Fernan (assist.)

Delegats

  • Domínguez Villanueva, Antònia
  • Brullet Grau, Josep Oriol

Contacte

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF
  • Grup

Benjamí

Porters

  1. Osorio, Iker

Jugadors

  1. Calabia Rodríguez, Mario
  2. Casanovas Coll, Pere
  3. Codinachs Diniz, Jan
  4. Aulet Vidal, Gil

Entrenador

  • Passols, Magí

Delegats

  • Rodríguez, Yolanda

Contacte

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF
  • Grup

Aleví C

Porters

  1. Calm Porta, Iu

Jugadors

  1. Garolera Orra, Tomàs
  2. López Esteban, Nil
  3. Aulet Vidal, Biel
  4. Arumí Puigsasllosas, Miquel

Entrenador

  • Sirisi, Albert

Delegats

  • Esteban Aixelà, Sílvia

Contacte

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF
  • Grup

Aleví A

Porters

  1. Obiols Puig, Guim

Jugadors

  1. Godayol Marcial, Daniel
  2. Casassas Moruno, Jordi
  3. Iruela Villanueva, Toni
  4. Gol Serra, Martí
  5. Font Monteys, Marçal

Entrenador

  • Vilamitjana, Arnau

Delegats

  • Obiols Vergés, Lluís

Contacte

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF

Infantil B

Porters

  1. Pendent (alternativa porter aleví)

Jugadors

  1. Andreu Serra, Jofre
  2. Sunyol Canadell, Adrià
  3. Aragay Llovera, Bernat
  4. Segalés Gonzalez, Iu
  5. Delgado Duran, Joel

Entrenador

  • Fernández Ruiz, Marc

Delegats

  •  

Contacte

  • Email:
  • Telèfons:

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF

Infantil A

Porters

  1. Sánchez Ricart, Ferran

Jugadors

  1. Fernández Palau, Marc
  2. Bigas Collell, Pol
  3. Obiols Puig, Roc
  4. Cases Durant, Pol
  5. Janssen Bigas, Gerard
  6. Prat Inglés, Biel

Entrenador

  • Soler, Xavier - Benito, Albert

Delegats

  •  

Contacte

  • Email: 
  • Telèfons: 

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF

Prebenjamí A

Porters

  1. Casanovas Coll, Ariadna

Jugadors

  1. Bartomeu Bosch, Joan
  2. Casals Bretxa, Oriol
  3. Sunyol Canadell, Martí
  4. Molist Sureda, Martina
  5. Gilabert, Elisenda
  6. Codinachs Diniz, Nel
  7. Riba Sospedra, Pol

Entrenador

  • Ramírez, Oriol

Delegats

  • Bartomeu, Jaume

Contacte

  • Email:
  • Telèfons:

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF
  • Grup

Aleví B

Porters

  1. Oms Santamaria, Gil

Jugadors

  1. Bigas Collell, Biel
  2. Soler Costa, Genís
  3. Baucells Romeu, Genís
  4. Benet Bach, Aleix
  5. Planàs, Oriol
  6. Costa, Gil

Entrenador

  • Sala, Ferran

Delegats

  • Collell Paracolls, Mercè

Contacte

Dades

  • Calendari PDF
  • Fitxes: PDF

Temporada 2018-2019

Direcció tècnica i coordinació:  Pep Rifà
Col·laboradors tècnics: Tecnificació Ricard Ares i equip.
Entrenadors: Pep Rifà, Xavier Soler, Albert Benito, Ferran Sala, James Murray, Albert Sirisi, Arnau Vilamitjana, Oriol Ramírez, Pere Casulleras, Nil Generó.
Entrenador porters: 
Administració i relacions federatives: Pep Rifà, Mercè Collell
Temes econòmics: Yolanda Rodríguez
Delegada al Consell esportiu d'Osona: Judit Coll
Material: Antònia Domínguez

LLISTES PROVISIONALS

 

Jacint Molera fitxa pel CP Taradell

El jugador de Vic i provinent del CH Caldes de l'OK Lliga s'incorporarà a la plantilla del Nacional Espanyola per a la propera temporada 2018-2019.
Molt benvingut Tino! Facebook Twitter

Pàgines

Subscribe to RSS - públic