Pretemporada

18-08-2016

  • 20:00 SELECCIÓ ESPANYOLA SUB17  6-2 COMBINAT PRIMERA-SEGONA   (CAR ST CUGAT)

27-08-2016

  • 11:00 CP VIC Infantil - Combinat INFANTIL-JUVENIL
  • 12:30 CP VIC - JÚNIOR

03-09-2016 Torneig de La Bola GEiEG

  • 12:00 GEiEG A - JUVENIL
  • 12:40 GEiEG A - JÚNIOR
  • 13:20 CE ARENYS DE MUNT - PREBENJAMÍ A
  • 13:50 CE ARENYS DE MUNT - BENJAMÍ A
  • 15:30 JUVENIL - CERDANYOLA HC
  • 16:10 JÚNIOR - CE ARENYS DE MUNT
  • 16:50 GEiEG A - PREBENJAMÍ A
  • 17:20 GEiEG A - BENJAMÍ A

04-09-2016 Torneig de La Bola GEiEG

Horari segons classificacions


07-09-2016 dimecres

  • 22:00  CP VIC Júnior - NACIONAL

08-09-2016 dijous

  • 21:00  NACIONAL CATALANA - GEiEG
  • 22:00  CP VIC Júnior - PRIMERA

10-09-2016 dissabte   Presentació a Taradell

  • 16:30 SEGONA - CP FOLGUEROLES Segona Catalana
  • 18.00 NACIONAL - CP CALAFELL Nacional Espanyola
  • 19:30 PRIMERA - CP FOLGUEROLES Nacional Catalana
  • 18:00 CP BELL-LLOC - ALEVÍ A
  • 18:30 CP RODA Primera - SEGONA

13-09-2016 dimarts

  • 21:00  SANT FELIU Nacional Espanyola 6-4 NACIONAL CATALANA

14-09-2016

  • 18.00 CP CALAFELL Nacional Espanyola -NACIONAL

Divendres 16 de setembre 2016

  • 20:30 VIC B - INFANTIL 
  • 21:00  GEiEG -NACIONAL CATALANA

Dissabte 17 de setembre 2016

  • 10:00 COMARCAL B - LA GARRIGA B
  • 11:00 COMARCAL A - LA GARRIGA A
  • 12:00 ALEVÍ B - RODA
  • 13:00 ALEVÍ A - TONA
  • 17:00 PREBENJAMÍ B - BIGUES I RIELLS
  • 18:00 PREBENJAMÍ A - BIGUES I RIELLS

Durant tot el dissabte a davant del pavelló hi haurà SKATES ELÈCTRICS per provar-los i gaudir-ne.

  • 16:00 RODA - NACIONAL CATALANA
  • 16:00 VIC C - JUVENIL
  • 17:30 RIPOLL - JÚNIOR

Diumenge 18 de setembre 2016

  • 15:00 BENJAMÍ B - MANLLEU PRE
  • 17:00 BENJAMÍ C - BIGUES I RIELLS
  • 18:00 BENJAMÍ A - BIGUES I RIELLS
  • 19:00 INFANTIL - BIGUES I RIELLS

Torneig Joan Pous Voltregà

  • PREBENJAMÍ A
  • COMARCAL A

30-09-2016 divendres

  • 19:30 RIPOLL . JUVENIL 
  • 21:30 CP BELL-LLOC - PRIMERA

 

Permisos: